Ko-Max Türkiyenin En Yeni Forumu

Hos Geldin Dostum !!!

Üye Ol

Daha Çok Yararlanma Fırsatına Kavus

Join the forum, it's quick and easy

Hos Geldin Dostum !!!

Üye Ol

Daha Çok Yararlanma Fırsatına Kavus

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tolqa Akyol

Giriş yap

Şifremi unuttum

Profil Bilgileri

Hoşgeldin Misafir _________________________________ Toplam 0 Mesajın var _________________________________ Kayıt Tarihin Perş. Ocak 01, 1970 _________________________________ 10 Gündür Yayındayız _________________________________ 197 Kayıtlı Userımız _________________________________ 14 Konumuz var _________________________________

En son konular

» Bireysel Maclar - Basvuru
14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 10:44 am tarafından gencsimsek

» Clan Maçları - Basvuru
14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım EmptySalı Nis. 26, 2011 4:42 pm tarafından Ko-Max

» Ödev Kapağı Ve Herhangı 1 Konu Yazmak Icın Kapak
14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 12:37 am tarafından Ko-Max

» Nedir Bu Kişisel Sayfa ? Sizinde Bir Kişisel Sayfanız Olsun ...
14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 10:42 pm tarafından Ko-Max

» 14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım
14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 10:40 pm tarafından Ko-Max

» Galatasaray Kurulus
14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 10:37 pm tarafından Ko-Max

» Futbolun Tarihçesi
14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 10:35 pm tarafından Ko-Max

» ~~~ Face Book Grubumuz Açılmıstır ~~~
14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım EmptySalı Mayıs 11, 2010 10:29 pm tarafından Ko-Max

» Evet iddaa hakkında muhabbeti burada yapabiliriz. Mesela bir maçta ilk 10 dakikada gol olursa o maç büyük ihtimalle alt biter. Bunun gibi deneyimlerinizi burada herkesle paylaşabilirsiniz
14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 7:04 pm tarafından Ko-Max

» İddaa hakkında muhabbet konusu ( tecrübelerinizi deneyimlerinizi anlatın )
14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 7:01 pm tarafından Ko-Max

14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım

Ko-Max
    Ko-Max
    Admin
    Admin

Zodyak : Koç

14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım Empty 14 yaşındayım nasıl tecrübe kazanırım

Mesaj  Ko-Max C.tesi Mayıs 22, 2010 10:40 pm

Haydar Dümen’e sorulan en ilginç soru herhalde budur. Haydar hoca haricinde sizde değişik yanıtlar vermek için foruma 10 saniyede üye olun ve cevaplarını paylaşın.

Soru : Ben 14 yaşındayım, tecrübe kazanmak için ilk ne zaman ilişkiye girmem gerektiğini bilmiyorum. Bir de bunu nerede gerçekleştirmeliyim?

Cevap : Sevgili okurum, tecrübe kazanmak mesleklere göre değişir. Demirci ustaları 3-4 yılda, motor ustaları 10-15 yılda bu işi öğrenirler. Bunlar tecrübe kazanma yıllarıdır. Ama kadın erkek ilişkisinde tecrübenin ilk merhabasının nasıl olacağı genlerde var. Örneğin hiçbir hayvan ötekine “Bu işi nasıl yapacağım?” diye hiç sormuyor. Çünkü doğa, bunu canlıların genlerine monte etmiş. Senin “Nasıl tecrübe kazanırım?” sorunu ben şöyle anladım. Bu işi o kadar ustalıkla yapacaksın ki kadını çıldırtıp(!) kendine bağlayacaksın. İyi ama örneğin doktor olacaksan, uzmanlık dahil 30 yaşına kadar çaba göstereceksin, öğreneceksin. Öteki mesleklerin de böyle yılları var. Merak ettiğim bu yaşta senin işin gücün yok mu ki bana “Bu konuda nasıl tecrübe kazanırım?” diye soruyorsun. Ne tecrübesi be. Sen daha çırak olacak yaşa bile gelmedin. Hadi biraz büyü.

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 10:54 am